ფასი -
დან-მდე
ნივთის მდგომარეობა
Wireless
ტიპი
პრომოუშენი
მოიძებნა 98 განცხადება
NSW-R2 (802.11G 54M 1 ...
Operates in the 2.4GHz frequency rangeRadio-frequency data: power 20 dBm (max. EIRP), 5 dBi fixed antennaSupports DHCP/Static IP/PPPoE protocols, PPPoE auto-connect and auto-disconnectSupports IP filter, URL filter, Port filter, and MAC address filterSupports wireless LAN ACL (Access Control List) filteringSupports WPA/WPA2 and WPA-PSK/WPA2-PSK authentication and TKIP/AES encryption securitySupports time scheduleSupports MAC address and IP address binding, MAC address CLONESupports Static Route, WDS, Dynamic DNSSupports UpnP, Virtual server, DMZ hostSupports VPN Passthrough for IPSec, PPTP and L2TP ProtocolsSupports TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT, SNTP, ARP ProtocolsSupports security logsTransmission distance: indoor up to 120m, outdoor up to 360m, depending on the environmentDimensions: 202x124x36mmWeight: 0.32kgPower adapter: 5VDC, 2AStorage: -40?C ~70?C, at 5% ~95% humidityOperating temperature: -10?C ~50?C at 10%~90% humidity
25 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
NCA-SP-02 (LAN port c...
Dimensions: 200 x 68 x 25 mmNet weight: 39 gCable length: 15 cm
10 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
WNP-RP300-02-BK (WiFi ...
Supported standards: IEEE 802.3, 802.3u, 802.11b/g/nWireless transmission rate: max. 300 MbpsSecurity : 64/128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK,WPA -MIXED-PSKSupported modes: repeater mode, AP modePorts: 1 x 10/100M RJ45Chipset: MTK 7628KNFrequency band: 2.412~2.484 GHzChannels: 1-13 (Europe)Power class: RF power 14 dBm (max. EIRP)Internal antenna gain (typical): 2x 3 dBi ±1 dBiPower consumption: up to 2.5 W, input 100 - 240 VAC 50/60 HzDimensions: 41 x 41 x 67 mm (W x D x H)Net weight: 45 gOperating temperature: 0 ~ 40 °CStorage temperature: -40 ~ 70 °COperating humidity: 10 ~ 90% non-condensingStorage humidity: 5 ~ 95% non-condensing
43 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
სვიჩი Trendnet 48-Port...

პროდუქტის ტიპი: Switch
მართვადი: კი
ქსელის პორტები: 48 x Gigabit ports
                                4 x shared Gigabit SFP slots
                                1 x RJ-45 console port
დუპლექსი: Half or full
დაკავშირება: Layer 2
დაკავშირება
Data Transfer Rate: Ethernet: 10 Mbps (half duplex), 20 Mbps (full duplex); Fast Ethernet: 100 Mbps (half duplex), 200 Mbps (full duplex); Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (full duplex)
Switch Fabric/Capacity: 96 Gbps
RAM buffer: 1 MB
MAC მისამართის ზომა: 8k entries
Forwarding rate: 71.4 Mpps (64-byte packet size)
დამატებითი მახასიათებლები
კვება: 34.5 Watts; Input: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz, internal power supply
მონტაჟი: Rack
ზომა: 440 x 250 x 44.45 მმ
წონა: 3.98 კგ
1573 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სვიჩი TRENDNET 24-Por...

 24 x 10/100/1000 Mbit/წმ, AutMDIX
• 4 x Mini-GBIC (SFP)
• 1 x RS-232 DB-9
სტანდარტი
• IEEE 802.3 10Base-T
• IEEE 802.3u 100Base-TX
• IEEE 802.3ab 1000Base-T
• IEEE 802.3z Gigabit fiber SX/LX
• IEEE 802.3x ნაკადების მართვა, Back Pressure
• IEEE 802.3ad, LACP პროტოკოლით
• IEEE; 802.1d Spanning Tree (STP)
• IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP)
• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP)
• IEEE 802.1p მომსახურების ხარისხი/მომსახურების კლასი (QoS/CoS)
• IEEE 802.1Q VLAN Tag
• IEEE 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე
წარმოებადობა
• RAM მონაცემთა ბუფერი: 4 Mbit
• გამტარუნარიანობა: 48 Gbit/წმ
• MAC მისამართების ცხრილი: 8K ჩანაწერი
• მონაცემთა წინსვლის სიჩქარე: 35,7 Mpps
სადენები
• ქსელი: 10Base-T: UTP/STP Cat. 5 სადენი (100 მ); 100Base-TX: UTP/STP Cat.5, 5e სადენი (100 მ); 1000Base-T: UTP/STP Cat.5e, 6 სადენი (100 მ)
• Mini-GBIC: LC (მულტი რეჟიმი): 50/125um~62.5/125um; LC (Single Mode): 9/125um~10/125um
ინდიკატორები
• PWR (მწვანე): ძაბვა, SYS(მწვანე): სისტემა
• 10/100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 10/100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)
პროგრამული უზრუნველყოფა
• მართვა: SNMP v1/ Web/Telnet/Console
• Spanning Tree: 802.1d STP (პროტოკოლი Spanning Tree), 802.1w RSTP (პროტოკოლი Rapid Spanning Tree), 802.1s MSTP (პროტოკოლი Multiple Spanning Tree)
• კავშირის არხების აგრეგაცია: სტიტიკური ბმულების აგრეგაცია
• 802.3ad დინამიური LACP: მომსახურების ხარისხი (QoS) მომსახურების კლასი IEEE 802.1p
• QoS ტექნოლოგია პორტების ბაზაზე: DSCP (დიფერენცირებული სერვისების კოდის წერტილი)
• VLAN: Asymmetric VLAN 802.1 Q VLAN ტეგების და დინამიური ფუნქციის მხარდაჭერით (GVRP, 256-მდე სტატიკური/დინამიური ჯგუფი)
• IGMP: IGMP ფილტრაციის მხარდაჭერა (v1,v2 64-მდე ჩანაწერი, მრავალმისამართიანი გადაცემა)
• პორტების სარკისებურობა: RX, TX, ორივე (RX და TX)
• პორტების უსაფრთხოება: MAC მისამართების შეტანა ცხრილში, ვირტუალური კერძო ACL L2/L3/L4 ტეგი, 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე, მომხმარებელთა მონაცემების ლოკალური ბაზა
• Jumbo Frame ზომა: 10 000 Byte (მაქს.)
• სიჩქარის კონტროლი: პორტის არხში გამტარუნარიანობის რეგულირება
• უწყვეტი კონტროლი: 802.3x ნაკადის მართვა დუპლექსურ რეჟიმში და დაბრუნება ნახევრადდუპლექსის რეჟიმში
• პროგრამული უზრუნველყოფა: TFTP პროცესურის განახლების, TFTP ბეკაპის და აღდგენის მხარდაჭერა
დამატებითი მახასიათებლბები
• კომუტაციის მეთოდი: შუალედური შენახვით
• ტოპოლოგია: CSMA/CD
• სერტიფიკაცია: FCC, CE
კვება
• კვების ბლოკი: 100-240 V, 50/60 Hz, 0,8A
• ენერგომოხმარება: 21,79 W
კომპლექტაცია
• სვიჩი TRENDNET TL2-G244
• სამონტაჟო კომპლექტი
• ქსელის სადენი
• RS-232 სადენი (1,5 მ)
• კომპაქტ დისკი (ინსტრუქცია)
• ინსტრუქცია
ფიზიკური პარამეტრები
• დასამონტაჟებელი ზომა: 1U
• სამუშაო ტემპერატურა: 0-45°C 
• შენახვის ტემეპრატურა: -40° - 70°C
• სამუშაო ტენიანობა: 5-95%
• ზომა: 440x161x44 მმ
• წონა: 2,9 კგ 
760 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სპლიტერი UGREEN 40203 ...

1. Support highest video resolution 4K*2K; HDMI 1.4Version;
2. HDCP compliant;
3. Deep color video up to 12bit, 1080p@(24/50/60)Hz 1920x1200;
4. Splits a HDMI source up to eight outputs simultaneously, without signal loss; 
5. Input port: 1x HDMI female port (Type A connector), Output ports: 8 x HDMI female ports;
6. Power Supply: 12V (US/EU standards);
7. Silk Skin Color Black;
8. Operating Temperature Operating from 0°C ~ 48°C.
245.70 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
Wavlink WL-WN531A6
Dual Band AC2100Mbps WIFI Router
200 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
WL-WN535K2 Wavlink AC ...
Whole Home WiFi Mesh System 2-Pack AC1200
253 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
Wavlink WL-WN521R2P
N300 WIFI Router 4*Antennas
40 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი
WL-WN535K3 Whole Home...
Whole Home WiFi Mesh System 3-Pack AC1200
360 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: ალგორითმიალგორითმი