ფასი -
დან-მდე
ნივთის მდგომარეობა
Wireless
ტიპი
პრომოუშენი
მოიძებნა 141 განცხადება
სვიჩი Trendnet 48-Port...

პროდუქტის ტიპი: Switch
მართვადი: კი
ქსელის პორტები: 48 x Gigabit ports
                                4 x shared Gigabit SFP slots
                                1 x RJ-45 console port
დუპლექსი: Half or full
დაკავშირება: Layer 2
დაკავშირება
Data Transfer Rate: Ethernet: 10 Mbps (half duplex), 20 Mbps (full duplex); Fast Ethernet: 100 Mbps (half duplex), 200 Mbps (full duplex); Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (full duplex)
Switch Fabric/Capacity: 96 Gbps
RAM buffer: 1 MB
MAC მისამართის ზომა: 8k entries
Forwarding rate: 71.4 Mpps (64-byte packet size)
დამატებითი მახასიათებლები
კვება: 34.5 Watts; Input: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz, internal power supply
მონტაჟი: Rack
ზომა: 440 x 250 x 44.45 მმ
წონა: 3.98 კგ
1573 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სვიჩი TRENDNET 24-Por...

 24 x 10/100/1000 Mbit/წმ, AutMDIX
• 4 x Mini-GBIC (SFP)
• 1 x RS-232 DB-9
სტანდარტი
• IEEE 802.3 10Base-T
• IEEE 802.3u 100Base-TX
• IEEE 802.3ab 1000Base-T
• IEEE 802.3z Gigabit fiber SX/LX
• IEEE 802.3x ნაკადების მართვა, Back Pressure
• IEEE 802.3ad, LACP პროტოკოლით
• IEEE; 802.1d Spanning Tree (STP)
• IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP)
• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP)
• IEEE 802.1p მომსახურების ხარისხი/მომსახურების კლასი (QoS/CoS)
• IEEE 802.1Q VLAN Tag
• IEEE 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე
წარმოებადობა
• RAM მონაცემთა ბუფერი: 4 Mbit
• გამტარუნარიანობა: 48 Gbit/წმ
• MAC მისამართების ცხრილი: 8K ჩანაწერი
• მონაცემთა წინსვლის სიჩქარე: 35,7 Mpps
სადენები
• ქსელი: 10Base-T: UTP/STP Cat. 5 სადენი (100 მ); 100Base-TX: UTP/STP Cat.5, 5e სადენი (100 მ); 1000Base-T: UTP/STP Cat.5e, 6 სადენი (100 მ)
• Mini-GBIC: LC (მულტი რეჟიმი): 50/125um~62.5/125um; LC (Single Mode): 9/125um~10/125um
ინდიკატორები
• PWR (მწვანე): ძაბვა, SYS(მწვანე): სისტემა
• 10/100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 10/100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)
პროგრამული უზრუნველყოფა
• მართვა: SNMP v1/ Web/Telnet/Console
• Spanning Tree: 802.1d STP (პროტოკოლი Spanning Tree), 802.1w RSTP (პროტოკოლი Rapid Spanning Tree), 802.1s MSTP (პროტოკოლი Multiple Spanning Tree)
• კავშირის არხების აგრეგაცია: სტიტიკური ბმულების აგრეგაცია
• 802.3ad დინამიური LACP: მომსახურების ხარისხი (QoS) მომსახურების კლასი IEEE 802.1p
• QoS ტექნოლოგია პორტების ბაზაზე: DSCP (დიფერენცირებული სერვისების კოდის წერტილი)
• VLAN: Asymmetric VLAN 802.1 Q VLAN ტეგების და დინამიური ფუნქციის მხარდაჭერით (GVRP, 256-მდე სტატიკური/დინამიური ჯგუფი)
• IGMP: IGMP ფილტრაციის მხარდაჭერა (v1,v2 64-მდე ჩანაწერი, მრავალმისამართიანი გადაცემა)
• პორტების სარკისებურობა: RX, TX, ორივე (RX და TX)
• პორტების უსაფრთხოება: MAC მისამართების შეტანა ცხრილში, ვირტუალური კერძო ACL L2/L3/L4 ტეგი, 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე, მომხმარებელთა მონაცემების ლოკალური ბაზა
• Jumbo Frame ზომა: 10 000 Byte (მაქს.)
• სიჩქარის კონტროლი: პორტის არხში გამტარუნარიანობის რეგულირება
• უწყვეტი კონტროლი: 802.3x ნაკადის მართვა დუპლექსურ რეჟიმში და დაბრუნება ნახევრადდუპლექსის რეჟიმში
• პროგრამული უზრუნველყოფა: TFTP პროცესურის განახლების, TFTP ბეკაპის და აღდგენის მხარდაჭერა
დამატებითი მახასიათებლბები
• კომუტაციის მეთოდი: შუალედური შენახვით
• ტოპოლოგია: CSMA/CD
• სერტიფიკაცია: FCC, CE
კვება
• კვების ბლოკი: 100-240 V, 50/60 Hz, 0,8A
• ენერგომოხმარება: 21,79 W
კომპლექტაცია
• სვიჩი TRENDNET TL2-G244
• სამონტაჟო კომპლექტი
• ქსელის სადენი
• RS-232 სადენი (1,5 მ)
• კომპაქტ დისკი (ინსტრუქცია)
• ინსტრუქცია
ფიზიკური პარამეტრები
• დასამონტაჟებელი ზომა: 1U
• სამუშაო ტემპერატურა: 0-45°C 
• შენახვის ტემეპრატურა: -40° - 70°C
• სამუშაო ტენიანობა: 5-95%
• ზომა: 440x161x44 მმ
• წონა: 2,9 კგ 
760 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
ქსელის კაბელი INTEX Ca...

4-pair unshielded twisted pair cable, Polyethylene separator for enhanced NEXT, ELFEXT and RL Bandwidth, 24AWG solid bare copper conductor for superior conductivity, Meets EIA/TIA CAT6 specifications, Durable, high-density polyethylene insulation, PVC jacket, Installer-friendly cable shipped in reel-in-box packaging, Ideal for 10Base-T(IEEE 802.3), 100Base-TX(IEEE 802.3u), 1000Base-TX, 100 Vg-AnyLAN(IEEE 802.12), Token Ring(IEEE 802.5), TP-PMD(ANSI X3T9.5), 350 Mbps CDDI, ATM 155, and all proposed Category 6 requirements for high-speed, full duplex, parallel transmission protocols, CM/CMG rated for single floor, general purpose use in walls and ceilings, Verified compliant with EIA/TIA standards by UL and ETL, UL/CSA listed
150 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
ქსელი კაბელი INTEX Cat...

Solid Conductor  24 SWG (0.50mm), Enhanced Category  5 Cabling system 24 SWG Solid Bare Copper, Impedence  100 Ohms + / - 3 Ohms Polyethylene Insulation, Flame Retardant PVC Jacket, Sequential Marking  at 1-metre Intervals Meets ANSI/ TIA/ EIA-568-B standards, Specifications:  Mbps  Supports frequency upto 200 MHZ & Speed upto 1000, Equipment  Completely backward compatible with current CAT5, Enhanced electrical performance  i.e. capacitance, frequency, resistance, attenuation, IEEE 802.3ab, Approved  Zero-bit Error & ETL verified, Will support  applications that require additional bandwidth, such as Gigabit Ethernet, Supported Networks  Gigabit Ethernet, 10 / 100 Ethernet, 155 Mbps ATM, 1000 Mbps IEEE 802.3ab Ethernet
87 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
ჯეკმეიკერი CRIMPING TO...

• Brand Name: GEMBIRD
• Model Name: T-WC-04
• Materials: ABS + carbon steel
• Crimping plugs: 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P4C/RJ-11; 4P4C, 4P2C plugs
• Dimensions: 195 x 53 x 15 mm
• Net weight: 360 g
25 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
USB ჰაბი და ქსელის ადა...

1. 100Mbps Lan + 3 ports 2.0 hub adapter. 
2. Extend 3 usb ports for Macbook. 
3. USB 2.0 hubs apply to many devices, such as mouse, U-disk, keyboard, HDD etc. 
4. Light blue indicator lamp, let you connect to the working status anywhere anytime. 
5. Cable Length: 30cm. 
What's in the 
1 x 3 Ports USB Type-C 2.0 Hub with Network Adapter



 
54 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
4G როუტერი სიმბარათის ...
Built-in standard-size SIM Card SlotUp to 150Mbps Downlink / 50Mbps UplinkHARDWARE VERSION C3 :LTE Bands: 1 / 2 / 3 / 5 / 7 / 8 / 28 / 38 / 40
(2100/1900/1800/850/2600/700/2300 MHz)UMTS / HSDPA / HSUPA Bands: 1 / 2 / 3 / 5 / 8
(2100/1900/1800/850/900 MHz)HARDWARE VERSION C1 :LTE Bands: 3 / 7 / 8 / 20
(800/900/1800/2600 MHz)UMTS / HSDPA / HSUPA Bands: 1 / 8
(900/2100 MHz) 2 x External Removable LTE AntennasWAN port for NBN/UFB4 x Ethernet LAN portsWireless 802.11 b/g/nDual-active firewalls (NAT/SPI) to control traffic and prevent exploits and intrusions
 Wireless :Yes|Wireless NWarranty :1-Year Limited WarrantyDesign :DesktopWAN Ports :2WAN Failover :YesWAN Type :Ethernet|4G LTE|Multi WANWi-Fi Type :Wireless NWAN Port Type :Fast Ethernet|3G/4G LTE (via SIM)LAN Port(s) :4LAN Port Type :Fast EthernetRack Mountable :NoDimensions (Size) :190 x 111.5 x 23.5 mm
250 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სპლიტერი UGREEN 40207 ...

Description 
UGREEN 40207 HDMI Amplifier Splitter 1x2 allows you to connect any digital video source, such as:
DVD, Satellite, Cable Box, PC, Xbox, PS3, Blu-ray and more with up to 2 digital HDMI displays or TVs simultaneously.
It is ideal for information distribution, conference room presentations, education, and more public places etc.
Specification 
1. HDCP compliant;
2. Support highest video resolution 1080p;
3. Support 225Gbps per channel bandwidth;
4. Support uncompressed audio such as LPCM;
5. Support compressed audio such as DTS Digital, Dolby Digital (including DTS-HD and Dolby True HD);
6. Support 3D;
7. Splits a HDMI source up to two outputs simultaneously, without signal loss; 
8. Input port: 1x HDMI female port (Type A connector), Output ports: 2 x HDMI female ports;
9. Power Supply: 5V/1A;
Package Contents 
UGREEN 40207 HDMI Amplifier Splitter 1x2 ×1;
HDMI Cable×1;
Power Adapter 5V/1A×1;
Mannual×1


85 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
ქსელის სპეციალური კაბე...

Type: Network Special
Connector 1: SFP+
Connector 2: SFP+
Weight: 0.45 kg
Cable Length: 9.84 ft
150.80 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
აქსეს პოინტი HPE OC20 ...

Differentiator: 802.11n/ac wireless, 2x2:2, dual radio, integrated antenna. This is a SKU for RW or Rest of World countries not given a specific regulatory domain.
Ports: One 10/100/1000BASE-T Ethernet (RJ-45)
Mounting: Two mounting clips for attachment to a 9/16-inch or 15/16-inch flat T-bar drop-tile ceiling.
Connectivity, standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Power consumption: 12.3W (PoE) or 10.1W (DC), maximum. Unit can be powered using a standards-compliant 802.3af Power over Ethernet switch or injector, or using an optional DC power adapter and localized power cord. See Options for power adapter ordering details.
Minimum dimensions ( H x W x D): 150 x 150 x 40 mm
Weight: 380 g
425.10 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სვიჩი Dell Networking ...

24x 10GbE SFP+ Ports
1x Modular bay
2x AC PSU
IO to PSU Airflow
2 x Power Cord 4xTransceiver
SFP+
10GbE
SR
850nmWavelength
300m Reach 4xSFP+ to SFP+
10GbE
Copper Twinax Direct Attach Cable
3 Meter Lifetime Warranty
22788 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge
სპლიტერი UGREEN 40203...

1. Support highest video resolution 4K*2K; HDMI 1.4Version;
2. HDCP compliant;
3. Deep color video up to 12bit, 1080p@(24/50/60)Hz 1920x1200;
4. Splits a HDMI source up to eight outputs simultaneously, without signal loss; 
5. Input port: 1x HDMI female port (Type A connector), Output ports: 8 x HDMI female ports;
6. Power Supply: 12V (US/EU standards);
7. Silk Skin Color Black;
8. Operating Temperature Operating from 0°C ~ 48°C.
246 სწრაფი ნახვა
მიტანა მაღაზია: allmarket.geallmarket.ge